Variklio diagnostika Klaipėdoje

Variklio diagnostika:

Dingo automobilio galia, padidėjo automobilio kuro sąnaudos, automobilis tapo vangus – metas atlikti variklio diagnostiką. Vienas pirminių veiksmų norint pasitikrinti automobilį tai jo kompiuterinė diagnostika. Šiuolaikiniame automobilyje svarbiausi mazgai turi kompiuterius, kurių pagalba galima nustatyti gedimą. Diagnostika tai nėra vien klaidų nuskaitymas kompiuteriu, daugelyje atvejų reikia atlikti einamųjų parametrų analizę, nes ne visada gedimas yra fiksuojamas pačio automobilio kompiuteryje. Nefiksavimo priežastys labai įvairios pradedant nuo netaisyklingai veikiančių daviklių, baigiant užslėptomis klaidomis. Svarbiausias automobilio mazgas yra variklis. Jam skiriame daugiausiai dėmesio. Kokybiška variklio diagnostika, tai viena iš prevencijos priemonių nuo gresiančio variklio gedimo.
BMW Vasatas
Vasato žiema

Variklio diagnostikos kaina:

Variklio diagnostika nėra brangus malonumas, bet svarbiausiai atlikti kokybišką diagnostiką. Mes keliame variklių galią ir nuolatos dirbame su automobilio varikliais analizuodami jų darbo procesą. Šio darbo metu esame nemažai atlikę variklių parametrų jų stebėjimo įvairiuose darbo režimuose, kas suteikia ne tik teorinių bet ir praktinių žinių. Šio darbo sekoje mes galime pasiūlyti kokybišką diagnostika už patrauklią kainą. Daugelyje atvejų, jei nerandame gedimo priežasties už diagnostiką neimame nei cento.

Dyzelinių variklių diagnostika:

Mūsų darbo metu nemažai laiko tenka praleisti prie dyzelinių variklių. Tai įtakoja dyzelinių automobilių populiarumas mūsų šalyje. Atliekame dyzelinių variklių diagnostiką, kuri yra mūsų kasdieninio darbo vienas iš etapų. Tai darbas su kuriuo susiduriame nuolatos. Mes atliekame nuoseklią dyzelinių variklių diagnostika nuo klaidų įvertinimo iki gyvų parametrų stebėjimo bei analizės. Atlikus kompiuterinę dyzelinių variklių diagnostiką bei nustačius gedimus aptariame ir padedame jų šalinimo darbais.
Vasatas

Kainos užklausa

Kontaktai

+370 673 48777
+370 46 489077
info@vasatas.lt
Vasatas.lt performance
* Sutinku, kad Vasatas, IĮ naudotų aukščiau pateiktus duomenis susisiekti su manimi ir pateikti informaciją. Man žinoma, kad bet kuriuo metu turiu teisę savo sutikimą atšaukti apie tai įmonę informavęs el. paštu: info@vasatas.lt. Daugiau informacijos: Privatumo politika.

Meniu:

Pagrindinis
Chiptuning
Paslaugos
Atrask savo automobilį
Blokų kodavimas
Apie mus
Partneriai
Kontaktai

Kontaktai:

+370 673 48777
+370 46 489077
info@vasatas.lt
Jaunystės g. 5h, Klaipėda
Vasatas.lt performance

Darbo laikas:

I - V: 8:30 - 17:30
VI - VII: Nedirbame

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas