Variklio čipavimas Klaipėdoje

Variklio čipavimas:

Ar vertą pasirinkti variklio čipavimą? Tai kiekvieno žmogaus individualus pasirinkimas. Gal reiktų, tiesiog paklausti savęs: - ar aš noriu automobilio, kuris būtų pranašesnis už standartinį. Variklio čipavimas tai vienas iš būdų padaryti jūsų automobilį individualų, sportiškesnį bei dinamiškesnį. Dyzelinio variklio čipavimas suteikia ir ekonomijos pranašumą ypač jei programa orientuota į ekotuningą.
BMW Vasatas
Vasato žiema

Dyzelinių variklių čipavimas:

Dyzeliniai varikliai pasižymi dideliu momentu. Po dyzelinio variklio čipavimo daugelyje atvejų tai dar išryškėja. Atliekant eco chiptuninga pasiekiami geresni ekonomijos rezultatai. BMW, VW grupės dyzeliniai automobiliai slepia daug neišnaudotos galios, kurią apriboja gamintojas dėl komercinių ar ekologinių tikslų.

Variklio galios didinimas:

Variklio galios didinimas vyksta programiniu arba programiniu - mechaniniu būdu. Programiniu būdu keliant automobilio galia pasitelkiama tik variklio programa stage1. Variklio galios didinimas pasitelkiant mechaninius darbus kaip oro paėmimo bei išmetimo lengvinimas pasiekimas stage2 variklio galios didinimas. Jeigu papildomai prie atliktų darbų stage2 pridėtume turbokompresoriaus keitimą į hybridą, kuro sistemos našumo padidinimo darbus, mes pasiektume stage3 variklio galios didinimo etapą. Stage4 tai variklio galios didinimas į kurį įeina darbai kurie keičia variklio vidinių elementų keitimą. Gali būti keičiami tokie parametrai kaip suspaudimo laipsnio, variklio konstrukcinių elementų lengvinimas ar naudojami atsparesnio metalo detalės. Stage4 variklio galios kėlimas pasitelkia visą techniškai įmanoma variklio galios didinimo galimybes. Variklių galios didinimas Klaipėdoje atliekamas mūsų įmonėje.
Vasatas

Kainos užklausa

Kontaktai

+370 673 48777
+370 46 489077
info@vasatas.lt
Vasatas.lt performance
* Sutinku, kad Vasatas, IĮ naudotų aukščiau pateiktus duomenis susisiekti su manimi ir pateikti informaciją. Man žinoma, kad bet kuriuo metu turiu teisę savo sutikimą atšaukti apie tai įmonę informavęs el. paštu: info@vasatas.lt. Daugiau informacijos: Privatumo politika.

Meniu:

Pagrindinis
Chiptuning
Paslaugos
Atrask savo automobilį
Blokų kodavimas
Apie mus
Partneriai
Kontaktai

Kontaktai:

+370 673 48777
+370 46 489077
info@vasatas.lt
Jaunystės g. 5h, Klaipėda
Vasatas.lt performance

Darbo laikas:

I - V: 8:30 - 17:30
VI - VII: Nedirbame

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas